Co możesz u nas robić

Po pierwsze możecie u nas wyspać, wylenić i wybyczyć się za wszystkie czasy. Po drugie nadrobić zaległości książkowe z ostatnich dziesięciu lat albo napisać swoją własną. Po trzecie zachęcamy do spacerów po naszym ogrodzie i po okolicy. Po czwarte warto wsiąść na rower i wykręcić tyle kilometrów na ile macie ochotę. Po piąte… nie będziemy Wam wszystkiego zdradzać, ale uwierzcie, że można tu wiele.

Zaledwie 40 minut spacerem stąd znajduje się Winnica Zalipie, gdzie można degustować lokalne, ekologiczne wino. Oddalona o 7 kilometrów jest stadnina Koni Huculskich Kochul. Można wybrać się tam w teren po olbrzymim lesie albo nauczyć się czegoś na ujeżdżalni.  7 kilometrów od domu znajduje się stary, wciąż używany młyn, o którym chętnie opowie i oprowadzi właściciel.

Główne atrakcje kulturalne, historyczne, muzyczne znajdują się przede wszystkim w pobliskim Krakowie, gdzie odbywają się też co roku liczne imprezy (np. Festiwal Miłosza, Festiwal Kultury Żydowskiej, Festiwal Conrada, Targi Książki, Festiwal Teatrów Ulicznych, itd.), warto sprawdzać na bieżąco kalendarium imprez.

Nasz dom może też być bazą wypadową aby odwiedzić Kopalnię Soli w Wieliczce, pojechać na kawę do Lanckorony, pospacerować po Zamku lub Puszczy w Niepołomicach lub wybrać się do Opactwa Benedyktynów w Tyńcu.

 Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Proponujemy długie spacery do lasu, biegi terenowe, jazdę rowerem, skoki na trampolinie, grę w pingponga, badminton albo na fortepianie, zabawę w chowanego, plewienie grządek czy łupanie drewna. Amatorzy książek mogą się zaszyć w domu lub czytać (na leżaku lub w hamaku) w cieniu drzew.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!