Pokoje

Dla naszych Gości przygotowaliśmy pięć pokoi z możliwością noclegu dla max. 18 osób. Okna pokoi wychodzą na południe z widokiem na park i ogród.

Pokój dworskie klimaty

30 metrowa sypialnia połączona jest z nowoczesną łazienką. W pokoju znajduje się łóżko małżeńskie i kanapa. Do dyspozycji gości pozostaje duża szafa i dwa regały książek. Jest tam też wygodne biurko, idealne do pracy. Możliwe jest również zakwaterowanie tam dwóch dodatkowych osób, gdyż kanapę można rozłożyć w wygodne dwuosobowe łóżko.

Pokój przytulny

Najmniejszy z naszych pokojów (12 m2), stąd nazwa przytulny. Nie bójcie się jednak, bo dzięki dużemu oknu i minimalistycznemu wystrojowi jest komfortowy i wygodny. Biurko i fotel idealnie nadają się na podwieczorek albo są też wygodnym miejscem do pracy. Dodatkowo łazienka, która przynależy do pokoju, również posiada okno i dużą, wygodną wannę.

Pokoje można rezerwować bezpośrednio kontaktując się z nami: Marta Smoczyńska tel. +48 602631161, goszyce.ms@gmail.com, Michał Smoczyński tel. +48 600390570, mismocz@poczta.fm.

lub przez portal Slowhop

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!